20 stycznia 2019

Bardzo miła i sprawna obsługa, jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za pomoc. .Kredyt bezproblemowy..Pan Michał bardzo miły i przyjazny oraz skuteczny w kredytach. Bardzo polecam 👍💪sprawa załatwiona w szybkim tempie.

Patryk

12 stycznia 2019

Polecam z czystym sumieniem!!! Bardzo profesjonalna obsluga, kontakt o kazdej porze, nawet w weekend, a takze wysoka wiedza i skutecznosc Pana Michala! Sprawa zalatwiona bardzo szybko i rzetelnie! Naprawde warto zaufac!

Karolina

15 grudnia 2018

Witam wszystkim. Mysle ze obsluga jaka mnie spotkala powinna spotkac kazdego w kazdym urzedzie. Pan bardzo pomocny o kazdej porze mozna bylo zadzwonic naposac odpowiedz byla natychmiastowa rzetelna robota. Kredyt otrzymany. Dziekuje.

Joanna

14 grudnia 2018

Witam serdecznie. Bardzo polecam Pana Michel Safieh. Bardzo profesjonalny doradca. Moje oczekiwania mnie przerosły pozytywnie w 100%. Kredyt załatwiony w 3 dni. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Agnieszka

27 listopada 2018

Bardzo miła i sprawna obsługa, jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za pomoc.

Piotrek

20 listopada 2018

Witam jestem zadowolony z podejscia i zalatwienia wszystkich dokumetow

Robert

24 października 2018

Wszystkie formalności można załatwić szybko przez internet. Niestety na podpisanie umowy trzeba przyjechać do Polski ale ostatecznie kredyt zalatwiony w tydzień.

Gostek

24 października 2018

Bardzo szybka obsługa , bez żadnych problemów . Kredyt przyznany w jeden dzien . Polecam serdecznie

Joanna

8 sierpnia 2018

Bardzo fajna szybka obsługa …Kredyt bezproblemowy..Pan Michał bardzo miły i przyjazny oraz skuteczny w kredytach.Polecam jak najbardziej…

AnnaMaria

5 czerwca 2018

Witam bardzo polecam 👍💪sprawa załatwiona w szybkim tępie

Bartek