14 grudnia 2018

Witam serdecznie. Bardzo polecam Pana Michel Safieh. Bardzo profesjonalny doradca. Moje oczekiwania mnie przerosły pozytywnie w 100%. Kredyt załatwiony w 3 dni. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Agnieszka

27 listopada 2018

Bardzo miła i sprawna obsługa, jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za pomoc.

Piotrek

20 listopada 2018

Witam jestem zadowolony z podejscia i zalatwienia wszystkich dokumetow

Robert

24 października 2018

Wszystkie formalności można załatwić szybko przez internet. Niestety na podpisanie umowy trzeba przyjechać do Polski ale ostatecznie kredyt zalatwiony w tydzień.

Gostek

24 października 2018

Bardzo szybka obsługa , bez żadnych problemów . Kredyt przyznany w jeden dzien . Polecam serdecznie

Joanna

8 sierpnia 2018

Bardzo fajna szybka obsługa …Kredyt bezproblemowy..Pan Michał bardzo miły i przyjazny oraz skuteczny w kredytach.Polecam jak najbardziej…

AnnaMaria

5 czerwca 2018

Witam bardzo polecam 👍💪sprawa załatwiona w szybkim tępie

Bartek

4 maja 2018

Z mężem pracujemy w Norwegii, chcielismy wykupić mieszkanie rodziców i je wyremontować, a ponieważ dopiero kupiliśmy dom w Norwegii nie chcielibyśmy się spłukać. Wysłaliśmy wszystko na maila i telefonicznie ustaliliśmy szczegóły. Po przylocie umowa czekała na nas w banku i szybko dostaliśmy gotówkę. Balismy się że może jakieś dodatkowe opłaty będą albo inne kwestie ale w sumie wszystko było ok. Tylko tłumacza musieliśmy opłacić ale znaleźliśmy w sumie niedrogiego. Polecam! K.

K.

15 kwietnia 2018

Profesjonalne podejscie do klienta, bardzo dobry kontakt. Gotowka szybko znalazła się na koncie. Polecam!!!

Wojciech

20 marca 2018

Szukalem czegos takiego od dawna, pracuje w Islandii, ale chce miec tez mieszkanie w Polsce, kredyt udalo sie zalatwic dosc szybko, przylecialem niedawno do Polski tylko zeby podpisa umowe z bankiem., .

Irek