Kim jesteśmy.

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatym doświadczeniu w branży finansowej działającą na rynku doradztwa finansowego od 2010 roku. Współpracujemy z ponad 20 bankami, których produkty sprzedajemy na terenie całego kraju.

Posiadamy pełną ofertę produktów finansowych: pożyczek i kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych dla osób fizycznych oraz pożyczek dla firm, która uwzględnia potrzeby i oczekiwania klienta.

Specjalizujemy się w produktach finansowych dla osób pracujących za granicą na terenie UE oraz USA.

Naszym zadaniem  jest pomoc przy wyborze najkorzystniejszej oferty dla klienta, dopasowanej do jego potrzeb

Misja

Jesteśmy po to, aby pomóc naszym klientom, uzyskującym dochód za granicą: na terenie UE oraz USA, w uzyskaniu produktów kredytowych na terenie Polski.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do Klienta pomogliśmy wielu rodzinom w realizacji ich marzeń czy to o kupnie domu, czy mieszkania za środki pochodzące z kredytu bankowego.

Cel

Zdobyć zaufanie i pomóc naszym rodakom na obczyźnie.

DLACZEGO MY ?

Posiadamy oferty większości banków na rynku takich  jak (  PKO BP, Pekao SA., Raiffeisen Bank, ING Bank, Deutsche Bank, Alior Bank, Eurobank , Getin Bank czy BOŚ Bank ).

Oferty proponowane przez nas są identyczne z dostępnymi w placówkach bankowych, a niekiedy korzystniejsze dla Klientów, ze względu na większe możliwości negocjacji warunków.

Nie pobieramy prowizji! To dzięki stałej współpracy z większością bankóww Polsce, jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez Banki.

Przeprowadzamy szczegółową analizę Twoich potrzeb, tak aby dobrać Ci najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe

Porównamy i przedstawimy Ci najlepsze oferty banków!

Pomożemy w skompletowaniu dokumentów i wypełnimy wnioski.

Będziemy z Tobą cały czas w kontakcie w trakcie analizy kredytowej.

Działamy niezwykle rzetelnie, a przede wszystkim SKUTECZNIE!